Fundacja Wspomagania i Rozwoju TU I TERAZ

Fundacja Wspomagania i Rozwoju TU i TERAZ - autyzm, zaburzenia rozwoju, pdd, terapia, diagnoza

OVERVIEW

This domain fundacjatuiteraz.pl presently has an average traffic classification of zero (the smaller the more traffic). We have researched zero pages within the website fundacjatuiteraz.pl and found one website associating themselves with fundacjatuiteraz.pl. There is one mass networking platforms linked to fundacjatuiteraz.pl.

FUNDACJATUITERAZ.PL RANKINGS

This domain fundacjatuiteraz.pl is seeing fluctuating amounts of traffic in the past the year.
Traffic for fundacjatuiteraz.pl

Traffic ranking (by month) for fundacjatuiteraz.pl

Traffic ranking by day of the week for fundacjatuiteraz.pl

AKTUALNOŚCI - KSON - Karkonoski Sejmik Osób Niepełnosprawnych

Informator Jeleniogórski 29 marca 2018 - 5 kwietnia 2018. Wystawa fotografii Czesława Narkiewicza - Malarze Boga. Czyli jeszcze raz o rynku pracy dla niepełnosprawnych. Obecna sytuacja społeczno-gospodarcza stwarza ogromną szansę dla osób z niepełnosprawnością. Zjawisko demograficzne cechujące się znaczącym przyrostem ludzi starszych kończących .

WHAT DOES FUNDACJATUITERAZ.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacjatuiteraz.pl Mobile Screenshot of fundacjatuiteraz.pl Tablet Screenshot of fundacjatuiteraz.pl

FUNDACJATUITERAZ.PL HOST

We diagnosed that a single root page on fundacjatuiteraz.pl took one thousand and forty-eight milliseconds to stream. We could not observe a SSL certificate, so our parsers consider fundacjatuiteraz.pl not secure.
137.74.1.193

I observed that this domain is utilizing the Apache os.

Fundacja Wspomagania i Rozwoju TU I TERAZ

DESCRIPTION

CONTENT

This domain has the following in the site, "Autyzm od A do Z." Our analyzers observed that the web page also stated " Witamy na stronie Fundacji Wspomagania Rozwoju TU I TERAZ." The Website also stated " Dziecko rozwija się każdego dnia. TU i TERAZ wspomagamy jego rozwój. Stawiamy na rozwój dzieci i młodzieży z autyzmem, całościowymi zaburzeniami rozwojowymi, niepełnosprawnością intelektualną oraz specyficznymi trudnościami szkolnymi dysleksja rozwojowa, ADHD itp. Prowadzimy również Centrum Informacji i Wsparcia Osób Niepełnosprawnych. Telefoniczne - BEZPŁATNA INFOLINIA ." The website's header had fundacja as the most important keyword. It was followed by wspomagania, rozwoju, and tu which isn't as highly ranked as fundacja. The next words the site uses is teraz. toruń was also included and might not be understood by web engines.

OTHER WEB SITES

Fundacja Urszuli Jaworskiej

Dla chorych na nowotwory krwi. Grupy dla chorych na guzy mózgu. Grupy dla chorych na HCV. Grupy dla pacjentów przed i po przeszczepie szpiku. Audyty społeczne jakości opieki szpitalnej w Polsce pilotaż. Jesteśmy po to by pomagać w ratowaniu życia ludziom chorym na białaczkę.

Fundacja Pomocy Dzieciom ULICA ul. Mikołowska 72a, Katowice ulicafundacjaulica.pl tel. 501 747 646

Nowa edycja Fortum dla Śląskich Dzieci. edycji Fortum dla Śląskich Dzieci 2018. MDK nr 1 w Bytomiu Partnerem Fundacji.

Fundacja Uśmiechu

W ciągu 4 miesięcy 2016 roku przekazaliśmy ponad 3 tony odzieży używanej Bractwu Miłosierdzia im. Brata Alberta w Lublinie i innym organizacjom pomocowym. Ul Prymasa Stefana Wyszyńskiego 2.

Aktualności - Fundacja Universitatis Varsoviensis

Koncert Galowy z okazji 150 rocznicy urodzin Marszałka Józefa Piłsudskiego Naczelnika II Rzeczypospolitej Polskiej pod Honorowym Patronatem Jarosława Kaczyńskiego. Wsparcie finansowe ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Gala Jubileuszowa z okazji 60-lecia powstania Klubu Hybrydy. Pomoc studentom i organizacjom studenckim. Obserwatorium na górze Pop Iwan.

Apache2 Debian Default Page It works

This is the default welcome page used to test the correct operation of the Apache2 server after installation on Debian systems. If you can read this page, it means that the Apache HTTP server installed at this site is working properly. You should replace this file. Before continuing to operate your HTTP server. Refer to this for the full documentation. Documentation for the web server itself can be found by accessing the manual. Package was installed on this server.